МІСІЯ ПІДПРИЄМСТВА

Основною місією підприємства ТзОВ «Завод Електронпобутприлад» є виготовлення якісних, надійних електродвигунів та побутових приладів з оптимальними технічними й споживчими характеристиками. Для створення комфортної вартості й умов експлуатації ми пропонуємо широкий, економічно обґрунтований вибір продукції та комплектуючих вітчизняного виробництва.

Наша головна перевага – індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Менеджери нашої компанії завжди готові надати вичерпну й кваліфіковану консультацію щодо вибору товару, обговорити деталі поставки. Ми розробляємо індивідуальні пропозиції, у яких головним чином враховано потреби й можливості наших Клієнтів. Компанія відкрита до обговорення зустрічних пропозицій щодо подальшого взаємовигідного співробітництва. У соціальній сфері діяльність спрямована на оптимізацію чисельного складу, розвиток програм, спрямованих на зміцнення здоров'я, покращення дозвілля робочого персоналу, формування єдиної команди.

Стратегія розвитку

У цей час стратегія розвитку компанії будується завдяки динамічному зростанню бізнесу з подальшим розширенням ринків збуту. Це стратегія диференціації, яка орієнтована на таку технологію й маркетингову програму просування, які мають відмітні переваги перед пропозиціями конкурентів.

Ключові стратегічні цілі:

  • збільшення долі на ринку споживчих товарів за рахунок збільшення потужності виробництва;
  • розвиток взаємовигідних відносин з вітчизняними й іноземними партнерами;
  • використання каналів збуту;
  • закріплення галузевого лідерства в сегменті виробництва електричних двигунів завдяки новому позиціонуванню продукції й маркетинговій політиці заводу.