Якою повинна бути хороша м'ясорубка Друк

Кожна господиня чудово розуміє, що побутова техніка є для неї даром з небес. Адже щоденна праця іноді вимотує повністю і ввечері жінка просто валиться з ніг. м'ясорубка проста у використанні, але з її допомогою, домашні будуть ласувати пишними котлетками, а не страшними напівфабрикатами. Сучасні виробники проводять аналіз ринку і випускають оновлені моделі електричних помічників. Варто замислитися, які м'ясорубки хороші і що потрібно врахувати при покупці.

Відразу відповісти на всі питання не вийде, адже однозначної відповіді не знайти. Для початку визначтеся з набором функцій, не варто переплачувати за непотрібні опції.

Звичайний варіант — просто і надійно перемелює м’ясні продукти. Принцип роботи як у звичайної м'ясорубки, лише наявність електродвигуна відносять до відмінностей. За своїми даними, такі моделі можуть бути і суперпотужними, і дуже слабкими. Плюсом йде те, що подрібнює великі обсяги м’яса за лічені секунди.

М'ясорубка-універсал — працює в парі ще й з овочами. Робить пюре, тре, ріже і видавлює сік з продукції. Пристрій відрізняється досить великою потужністю, але впоратися з великим обсягом продуктів не зможе.

Комбайн — в даний час у більшості таких пристроїв є функція м'ясорубки. Однак, є мінус, перемелювання м’яса відбувається за допомогою ножа-крильчатки. На виході ми отримуємо не фарш у звичайному розумінні, а пюре. Це не завжди добре, для деяких страв.

Тільки цих відомостей мало, щоб дізнатися які м'ясорубки хороші. Потрібно дізнатися і докладні характеристики. Насамперед потрібно подивитися на потужність, яка буває номінальної та максимальної. Остання здатна перемолоти м'ясо разом з хрящами і працює в імпульсному режимі. Показник може доходити до 1800 Вт Номінальна веде свою роботу в стандартному режимі і кордони коливаються від 250 до 850 Вт Цього цілком вистачає, щоб приготувати фарш для улюблених тефтелек. Після цього, ми дивимося на продуктивність. Не будемо завантажувати голову непотрібними знаннями, а відразу врахуємо, що для стандартної сім’ї цілком вистачить агрегату з показником 1,5 кг в хвилину.

Виділимо окремим рядком ножі, які повинні бути суцільнолиті і з нержавійки. Корпус агрегату вибирайте гладкий і без випуклостей, адже при митті кожен рельєф нагадає про себе. Всі деталі повинні піддаватися легкої розбиранні і не викликати труднощів при зборці.

Здається, що цього матеріалу вже досить для думки про те, які м'ясорубки хороші. Однак, ми підемо далі і розглянемо деякі корисні функції електром'ясорубок.

Запобіжник або переривач ланцюга (автоматичний) допоможе уникнути псування агрегату. При попаданні кістки в механізм, робота стопориться, і мотор піддається великому навантаженню. Саме ця невеличка деталь допомагає уникнути псування головного елемента. Теплоелемент запобігає перегріву, як тільки температура двигуна буде підходити до критичної позначки, відбувається відключення. Автореверс, напевно, буде найкращим помічником, так як він справляється з жилами на шнеку чудово. Раніше, при такій проблемі доводилося розбирати м'ясорубку і чистити її. Тепер, достатньо натиснути на спеціальну кнопку і деталь автоматично очиститься.

У самих правильних господарочок, виникає не одне питання. Вони цікавляться не тільки про те, які м'ясорубки хороші, але і про те, м'ясорубку якої фірми вибрати. Нижче наводяться декілька поширених моделей побутової техніки. Яка сама-сама, належить визначити самостійно.

Для м’яса з кісточками та хрящиками, підійде модель ЕЛЬВО 450-01. Вона перемеле всі огріхи і впорається з жилками. Потужність такої помічниці досягає 450 Вт. Якщо наша дама є фанатом кухні і любить радувати свою сім’ю, то їй просто необхідний комбайн ЕЛЬВО 1000-03. У цієї чудовою моделі є терки для сиру, овочів і фруктів. Якщо кухонний простір обмежено і поставити великий агрегат нікуди, не варто засмучуватися. Саме м'ясорубка Ельво буде порятунком! Її розміри компактні, що не позначається на потужності. Також у продажі є агрегати з показниками потужності до 1200 Вт з функцією для самозаточування ножів.

Вдалого вибору!Джерело: kasner.kiev.ua