Виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник»
Понеділок, 01 жовтня 2012, 09:00

З 4 до 7 жовтня у Львові в Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) близько 70 підприємств представлятимуть свою продукцію. Цьогорічна виставка-ярмарок місцевих підприємств «Львівський товаровиробник» стане вже вп’яте за роки її проведення.

На виставці будуть представлені товари львівських виробників різних галузей, зокрема, легкої, харчової, целюлозно-паперової, хімічної промисловості, виробництва меблів, побутові прилади, телевізори, товари повсякденного вжитку тощо.

Продукція на ярмарку буде розміщена за секторами. Основною метою ярмарку є підтримка та популяризація місцевого виробника, ознайомлення мешканців і гостей міста з товарами львівських підприємств.

Наша компанія спеціалізується на виготовленні та продажу малої побутової техніки як в Україні так і за рубежем під торговою маркою "ЕЛЬВО", яку ми тримаємо з честю вже п’ятдесят років. Об’єднуючи досвід наших спеціалістів та професіональні навики іноземних виробників ми створюємо нові моделі м’ясорубок і соковитискачів, асортимент нашої продукції постійно оновлюється,покращується дизайн та якість. Наше підприємство відкрите для інновацій в галузі виготовлення побутової техніки,що є стимулом для постійного удосконалення нашого підприємства,та є важливим кроком до лідерства на ринку малої побутової техніки. Основною метою співпраці для нас є встановлення довгострокових і взаємовигідних контрактів. Ми постійно представляємо свою продукцію на вітчизняних та міжнародних виставках, конкурсах, ярмарках.

ТзОВ «Завод Електронпобутприлад» запрошує Вас відвідати наш стенд на щорічній виставці виробників товарів. Вхід вільний.

ФОТОРЕПОРТАЖ: