Виробництво електродвигунів малої потужності

Підприємство має 35 річний досвід виготовлення електродвигунів малої потужності:

  • В 1978 році – було освоєно виробництво колекторних електродвигунів малої потужності типу КВ-60
  • В період з 1985 -1995 – річний випуск двигунів становив 900 000 шт. з яких 300000 шт. поставлялось на завод «Стауме» м.Рига
  • В 1992 році – було освоєно виробництво електродвигунів типу ПК-70 для електром’ясорубок та електросоковитискачів «Ельво»
  • В 2009 році розпочато серійний випуск електродвигунів на постійних магнітах типу ДПС для автотранспортної техніки.

Електродвигуни виготовляються на механізованих лініях зі спеціалізованим напівавтоматичним обладнанням. Вирубка листів ротора і статора відбувається на пресах-автоматах з застосуванням твердосплавних штампів зі степелюючими пристроями. Вали діаметром 6-10мм. виготовляються з високоточної каліброваної сталі на токарних і безцентрово-шліфувальних автоматах. Намотка обмоток ротора і статора проводиться на високопродуктивних напівавтоматах, які забезпечують належну якість за рахунок виключення впливу на процес людського фактора.

Двигуни типу ДПС, які застосовуються в автомобільній техніці пройшли повний цикл випробувань по 20-ти параметрах, як в Українських так і Німецьких випробувальних центрах. Гарантований час напрацювання (без відмов) ДПС-80-12/24 складає 5000 годин.

Підприємство веде пошук замовників на освоєні серійні електродвигуни типу ПК та ДПС. Також є можливість проектування, розробки та виготовлення нових модифікацій електродвигунів під замовлення.