Поради споживачеві

Як вибрати соковитискач

Літо – пора свіжих овочів, фруктів і ягід. Час, коли ми відпочиваємо, запасаємося вітамінами на весь рік, відновлюємо і зміцнюємо імунітет. Свіжі фруктові, овочеві соки – ідеальний засіб для постачання організму необхідними вітамінами та мінералами. Соки засвоюються миттєво, допомагаючи швидко нормалізувати стан організму і справитися з хворобами, при цьому вони сприяють виведенню з організму шлаків і токсинів. На відміну від синтетичних лікарських препаратів натуральні соки, маючи лікувальну дію, не дають побічних ефектів.

Детальніше

Як вибрати м’ясорубку

Вибір м’ясорубки визначається тими проблемами, які Вам потрібно вирішувати. Проста м’ясорубка призначена тільки для переробки сирого м’яса. Складніша м’ясорубка допоможе приготувати фарш різної консистенції з сирого чи вареного м’яса, курки або риби. М’ясорубка з набором додаткових насадок перетворюється на багатофункціональний комбінований прилад, який може замінити млинок і соковитискач для ягід і помідорів. Комбайна Вам може виявитися недостатньо через брак потужності та особливості конструкції, якщо Ви часто і у великих кількостях готуєте м’ясний фарш і Ваші вимоги до його якості високі.

Детальніше

Якою повинна бути хороша м'ясорубка

Кожна господиня чудово розуміє, що побутова техніка є для неї даром з небес. Адже щоденна праця іноді вимотує повністю і ввечері жінка просто валиться з ніг. м'ясорубка проста у використанні, але з її допомогою, домашні будуть ласувати пишними котлетками, а не страшними напівфабрикатами. Сучасні виробники проводять аналіз ринку і випускають оновлені моделі електричних помічників. Варто замислитися, які м'ясорубки хороші і що потрібно врахувати при покупці.

Детальніше