Виставка Domestica-III
Понеділок, 12 вересня 2011, 09:51

Завод “Електронпобутприлад”, вітчизняний виробник м’ясорубок, соковитискачів та двигунів, взяв участь у III міжнародній виставці побутової техніки Domestica, яка проходила 7-10 вересня 2011 року в Міжнародному виставковому центрі (м.Київ, Броварський пр-т, 15). За час виставки стенд компанії відвідали представники більше тисячі компаній, було проведено близько сотні ділових переговорів, більше половини з яких обіцяють перерости у взаємовигідну співпрацю надалі.
Метою участі у виставці було донесення інформації про підприємство якомога більшій кількості потенційних клієнтів. Цьому сприяла технічна література, що знаходиться у вільному доступі, а також консультації представників ТзОВ "Електронпобутприлад", що працювали на стенді підприємства. Завдяки активній роботі стендистів у заводу з'явилося немало зв'язків з колегами і потенційними замовниками, як на Україні, так і за кордоном.

Виставка "Domestica-III" - одна з небагатьох, участь в яких є не лише корисною в плані отримання нових контактів і пропозицій, але й іміджевою. Висока активність і велика кількість відвідувачів дозволяє підприємствам презентувати свої товари та послуги максимально широкої аудиторії. Ми задоволені результатами своєї участі на виставці.

- підсумувала керівник сервісного відділу Тарасюк Надія Василівна.